Wczytywanie...

DUDI: CAŁA NAPRZÓD

Przygoda nie dla mięczaków!

  • reżyseria: Julio Soto Gurpide

  • gatunek: komedia animowana

  • produkcja: USA, Hiszpania

  • premiera: 12 maja 2017 (Polska)

Film producenta takich obrazów jak nagrodzony 5 OSCARAMI „Artysta”, „Yves Saint Laurent”, „Grace księżna Monako”.  

Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej opływowych przyjaciół.  

Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka Macunia i jej przyjaciółki: Ewka - zwariowana ryba żabnica oraz Ala – neurotyczna krewetka, w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno tu szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę.  

Pod ciśnieniem życie się komplikuje.

 

KONKURS  

Young Stadium Club to grupa młodych zdolnych, która z impetem wchodzi w świat pełen dźwięków. Specjalnie dla Dudiego i jego przyjaciół napisali piosenkę „Kolejny raz” – to pierwszy utwór, który śpiewają po polsku.

Dominik, Filip, Janek oraz Krzysiek śpiewająco zapraszają do udziału w konkursie. Tematem przewodnim ma być ryba. Rybka. Rybeczka. Złota. Albo przezroczysta. Możesz zrobić dziubek na rybkę. Możesz wrzucić zdjęcie ryby w galarecie. Możesz udawać rybę. Nam to rybka, byle była…rybka.

Zespół Young Stadium Club zaprosi dziesięć osób, wyłonionych spośród tych, które wyślą zdjęcie na rybkę, na absolutnie przedpremierowy pokaz „Dudi: cała naprzód”. Zgłaszać się warto, bo i film, i chłopcy to gwarancja świetnego wieczoru. A dodatkowo: młode gwiazdy muzyki obiecały swoim gościom popcorn.

Żeby zgłosić zdjęcie do konkursu należy - otagować je hasztagami #youngstadiumclub i #dudicalanaprzod - udostępnić je w poście publicznym LUB - wrzucić je w komentarz pod konkursowym postem

ZOBACZ TAKŻE