Wczytywanie...

MROCZNA STRONA SOPHII LILLIS

2020-02-03

Była jedyną żeńską bohaterką horroru „To”, a mimo to jej rola skradła cały film.

Była jedyną żeńską bohaterką horroru „To”, a mimo to jej rola skradła cały film. O sobie mówi, że ciągnie ją do postaci z ciemną stroną, takich, które mają w sobie sporo emocjonalnej i moralnej szarości. Po ogromnym sukcesie filmów „To” i „To: Rozdział 2” oraz serialu „Ostre przedmioty”, Sophia Lillis jest aktualnie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Teraz widzowie będą mogli zobaczyć ją w zupełnie nowej, mrocznej roli – w horrorze „Małgosia i Jaś”.  

Producent Brian Kavanaugh-Jones („Sinister”, „Naznaczony”) zdradził czym urzekła go Sophia: „Ma w sobie coś magicznego. Pewien rodzaj naturalności połączonej ze znakomitym instynktem. A przy okazji ciężko pracuje na każdy sukces. Sophia to normalna, amerykańska dziewczyna ze Wschodniego Wybrzeża, ale gdy tylko weszła przed kamery, stała się Małgosią”.   I gdyby tych atutów było mało, okazuje się, że Sophia ma (po pradziadku) polskie pochodzenie!

MAŁGOSIA I JAŚ (GRETEL AND HANSEL)

PREMIERA: 31 STYCZNIA 2020  

Zwiastun: https://youtu.be/mg3dC00e_UA    

Myślicie, że znacie tę opowieść? Zobaczcie, jak bardzo się mylicie.  

Gwiazda kultowego horroru „TO” i serialu „Ostre przedmioty” Sophie Lillis w nowej, przerażającej odsłonie jednej z najbar­dziej mrocznych baśni świata.  

Przerażający jak „DZIEDZICTWO: HEREDITARY” i widowiskowy jak „LABIRYNT FAUNA”.  

Dawno, dawno temu w odległej baśniowej krainie… nic nie przy­pomina bajki. Wszechobecny głód i brak pracy, zmusza rodzeństwo Małgosię i Jasia do opuszczenia rodzinnego domu w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Jedyna znana im droga wiedzie przez niekończący się las, który wydaje się pulsować jakimś odwiecznym życiem. Wycieńczone wielodniową wędrówką i nieopuszczającym ich strachem dzieci trafiają wreszcie na ludzkie domostwo. Mieszkająca tu dziwna kobieta oferuje im gościnę i posiłek. Przekraczając próg jej domu, Małgosia i Jaś trafiają do miejsca gorszego niż piekło…  

REŻYSERIA: Oz Perkins („Zło we mnie”)  

OBSADA: Sophia Lillis („To”, „Ostre przedmioty” - serial, „To: Rozdział 2”) Alice Krige („Silent Hill”, „Thor: Mroczny świat”, „Star Trek: Pierwszy kontakt“) Samuel Leakey  

GATUNEK: horror
PRODUKCJA: USA 2019 Pozdrawiam,