Wczytywanie...

SHAILENE WOODLEY I SAM CLAFLIN RAZEM!

2018-06-14

Tę dwójkę w filmie „41 dni nadziei” łączy bardzo mocna więź, której nie są w stanie przełamać żadne, najtrudniejsze nawet warunki zewnętrzne.

On wrażliwy, charyzmatyczny i twardo stąpający po ziemi, nie lubi podejmować ryzyka, woli wszystko starannie zaplanować. Ona energiczna, wesoła uwielbiająca pokonywać własne słabości. Tę dwójkę w filmie„41 dni nadziei” łączy bardzo mocna więź, której nie są w stanie przełamać żadne, najtrudniejsze nawet warunki zewnętrzne. W roli Tami i Richarda zobaczymy duet młodych, utalentowanych i dobrze znanych aktorów – Shailene Woodley i Sama Claflina. Choć pierwszy raz zagrali wspólnie, nie mają wątpliwości, że przyjaźń jaka zawiązała się między nimi na planie przetrwa lata.

 

„Sam Claflin jest jednym z moich ulubionych ludzi”, mówi Shailene. Woodley i Claflin spotkali się na Fidżi na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć, żeby lepiej się poznać i przemyśleć łączące ich postaci uczucie. „Bardzo nam to pomogło, bo mogliśmy na spokojnie bez presji czasu, się zgrać, najpierw tak czysto po ludzku, a później zawodowo. A, że od samego początku świetnie się dogadywaliśmy, po tych dwóch tygodniach przygotowań staliśmy się przyjaciółmi”, dodaje aktorka.

 

Dla Claflina kluczowe w całym projekcie było odpowiednie ukazanie romansu Tami i Richarda. „Zawsze podchodzę do granej postaci w kontekście całości scenariusza, ale w tym przypadku starałem się przyjmować również perspektywę Tami – oglądałem wiele wydarzeń jej oczyma, co było dla mnie dość intensywnym doświadczeniem”, wyjaśnia aktor i dodaje „Zakochałem się w nich obojgu, dlatego cały okres zdjęciowy był dla mnie tak emocjonalnym przeżyciem. Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć podejrzewałem również, że łatwo mi będzie zakochać się w Shailene. Nie myliłem się!”.

 

 

41 DNI NADZIEI

(ADRIFT)

PREMIERA: 06.07.2018

Zwiastun: https://youtu.be/PM9cnHRF7u0

 

 

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wy­rusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

 

REŻYSERIA:

Baltasar Kormakur („Everest”, „Kontrabanda”, „Agenci”, „101 Reykjavik”)

 

OBSADA:

Shailene Woodley („Niezgodna”, „Gwiazd naszych wina”, „Spadkobiercy”, „Wielkie kłamstewka” - serial)

Sam Claflin („Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”, „Królewna Śnieżka i Łowca”, „Zanim się pojawiłeś”, „Love, Rosie”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”)

Jeffrey Thomas („Hobbit: Niezwykła podróż”, „Światło między oceanami”)

 

GATUNEK: przygodowy, melodramat

PRODUKCJA: USA 2018