Wczytywanie...

PIĄTEK WEEKENDU POCZĄTEK - RAZ SIĘ ŻYJE!

2018-04-24

Dziś gimnazjaliści mierzą się z egzaminem ze znajomości języka obcego. Jednak tuż po nim, po trzech dniach intensywnego wysiłku umysłowego, dla uczniów nadejdzie pora wytchnienia.

Dziś gimnazjaliści mierzą się z egzaminem ze znajomości języka obcego. Jednak tuż po nim, po trzech dniach intensywnego wysiłku umysłowego, dla uczniów nadejdzie pora wytchnienia.

Godziny do końca pracy odliczają również wszystkie korpo-ludki, które już od rana, z upragnieniem wypatrują weekendu.

Po całotygodniowych trudach codzienności, absolutnie wszystkim zalecamy relaks w kinie – już dziś na wielki ekran wchodzi bowiem komedia „Raz się żyje”.

 

W oczekiwaniu na seans, zobacz co urzekło Charlize Theron i Davida Oyelowo w tym wyjątkowym projekcie:

https://youtu.be/nVhZa1SKb9A

 

Nie myślcie sobie, że aktorzy mieli na planie lekko…

 

Charlize tym razem wciela się w pozbawioną skrupułów bizneswoman Elaine. Oprócz ponadprzeciętnej urody i przebojowości, słynie ona z niewyparzonego języka.

Gwiazda miała problemy z wypowiadaniem na głos co bardziej obrazowych dialogów. „To prawda, dochodziło wiele razy do tego, że zatrzymywałam się w pół zdania, cała czerwona ze wstydu, i nie potrafiłam ciągnąć tych słów dalej. Zdarzało mi się nawet odwracać do ekipy i przepraszać ich za to, co mówię! Na szczęście nikt nie wziął tego do siebie, a praca na planie przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze”. 

Przypominamy, że już dziś możecie zobaczyć fragmenty filmu:

https://youtu.be/R-lAcR_vueg

https://youtu.be/XfpsCTDh98k

https://youtu.be/wDazyx4Duec

 

oraz making of:
https://youtu.be/rSFyRwafxoE

 

Raz się żyje” od dziś w kinach!

Zwiastun: https://youtu.be/E3NAEmlF0kI

 

cid:image001.jpg@01D3AF06.64318D70

 

Bezkompromisowa komedia akcji w duchu takich hitów jak KAC VEGAS i MILLEROWIE!

 

Film producentów ATOMIC BLOND, DZIENNIKA ZAKRAPIANEGO RUMEM I OKRUCIEŃSTWA NIE DO PRZYJĘCIA.

 

Gwiazdorska obsada w komedii o facecie, który dopiero, gdy straci wszystko i zostanie sam, znajdzie w sobie moc, by po raz pierwszy iść na całość!

 

Harold wiedzie perfekcyjnie stabilne życie: ma miłą żonę, dom na przedmieściach i pracę w korporacji. Pewnego dnia jednak ten domek z kart zaczyna walić mu się na głowę, a Harold odkrywa, że przez lata dawał się wykorzystywać i oszukiwać, tym którym ufał najbardziej. Wysłany w służbową podróż do Meksyku, wiedząc już, że ma stać się kozłem ofiarnym w pewnym grubym przekręcie, Harold postanawia pokazać wszystkim środkowy palec i odegrać się za swoje krzywdy, zdobywając przy tym sporą fortunę. Plan ma teoretycznie świetny, ale okazuje się, że świat meksykańskich karteli jest nieco bardziej skomplikowany i bezlitosny niż zakładał. Ścigany przez narko-bossa, płatnego zabójcę, swoich dawnych wspólników i FBI, Harold może liczyć tylko na siebie i pewną uroczą amerykańską turystkę, która nie skrzywdziłaby nawet muchy, a w każdym razie tak jej się dotąd wydawało…

 

Reżyseria: Nash Edgerton

 

Obsada:

•        Charlize Theron („Atomic Blonde”, „Monster” - OSCAR,„Prometeusz”,  „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Szybcy i wściekli 8”)

•        David Oyelowo („Selma”, „Interstellar”, „Służące”, „Pokusa”,  „Jack Reacher: Jednym strzałem”)

•        Joel Edgerton („Wielki Gatsby”, „Wróg numer 1”, „Dar”, „Pakt z diabłem”, „Exodus: bogowie i królowie”)

•        Amanda Seyfried („Mamma Mia”, „Kochajmy się do święta”, „Wciąż ją kocham”)

 

Gatunek: komedia akcji

Produkcja: USA 2018