Wczytywanie...

AMERICAN ASSASSIN NA CHARACTER POSTERACH

2017-08-11

Jest zdecydowanie inteligentny, nieustraszony, śmiertelnie niebezpieczny, ale jednocześnie bardzo impulsywny i niecierpliwy, ma także problemy z słuchaniem rozkazów, preferując zazwyczaj realizację własnej strategii.

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) nie przypomina dawnych filmowych szpiegów. Jest dzieckiem Ery Terroru, wychował się w innym świecie. Jest zdecydowanie inteligentny, nieustraszony, śmiertelnie niebezpieczny, ale jednocześnie bardzo impulsywny i niecierpliwy, ma także problemy z słuchaniem rozkazów, preferując zazwyczaj realizację własnej strategii. To indywidualista, który próbuje odnaleźć się w świecie zawodowych polityków i oszustów.

American Assassin w kinach już 15 września.

Prezentujemy character postery do filmu, które są już dostępne w biurze prasowym na www.monolith.pl.

Wystarczy wejść na stronę: http://www.monolith.pl/rejestracja/ zarejestrować się, a po zatwierdzeniu przez administratora zalogować się http://www.monolith.pl/logowanie/. Żeby pobrać materiały do filmu, to po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę do danego filmu: np. AMERICAN ASSASSIN http://monolith.pl/filmy/2017/american-assassin/ i tam, pod galerią zdjęć, będzie ikonka z paczką materiałów do pobrania.