Wczytywanie...

MAŁA WIELKA STOPA - PRESSBOOK DOSTĘPNY

2017-07-11

W biurze prasowym (www.monlith.pl) pojawił się już pressbook do animacji „Mała Wielka Stopa”.

Potrafi rozmawiać ze zwierzętami, słyszy na ponad kilometr, biega i skacze… jak nikt, kogo kiedykolwiek znał! Adam ma też inne supermoce. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego ojcem jest legendarna Wielka Stopa i postanawia go odszukać. Podczas tej niezwykłej przygody Adam nauczy się wiele o samym sobie i pozna prawdziwych przyjaciół.

  W biurze prasowym (www.monlith.pl) pojawił się już pressbook do animacji „Mała Wielka Stopa”.

Wystarczy wejść na stronę: http://www.monolith.pl/rejestracja/ zarejestrować się, a po zatwierdzeniu przez administratora zalogować się http://www.monolith.pl/logowanie/. Żeby pobrać materiały do filmu, to po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę do danego filmu: np. MAŁA WIELKA STOPA http://monolith.pl/filmy/2017/mala-wielka-stopa/ i tam, pod galerią zdjęć, będzie ikonka z paczką materiałów do pobrania.

MAŁA WIELKA STOPA
(Son of a Big Foot)
PREMIERA: 28 lipca 2017

Reżyseria: Ben Stassen („Żółwik Sammy”, „Robinson Crusoe”)  

Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „ŻÓŁWIK SAMMY”, „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „EPOKA LODOWCOWA 4”, „MINIONKI”. Nikt ich nie widział, ale wszyscy o nich słyszeli. Yeti! A gdybyś pewnego dnia odkrył, że jesteś jednym z nich?  

Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej nie-zwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczególne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!  

O rety! Jestem Yeti!  

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=ov__OGoHYhU