Wczytywanie...

WESELMY SIĘ!

2017-06-14

Bezpruderyjna komedia o miłości, zdradzie i o tym, że czasem łatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie. „Miłość aż po ślub” już 23 czerwca w kinach!

Bezpruderyjna komedia o miłości, zdradzie i o tym, że czasem łatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie. „Miłość aż po ślub” już 23 czerwca w kinach!

Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość lekko i ze swobodą korzysta z atutów własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym „brzydkim kaczątkiem”. Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, wyjątkowo nielubianej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście antypatycznej paniusi z mężczyzną, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć… ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże… Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż.

W sieci pojawił się już zwiastun do filmu https://www.youtube.com/WeddingUnplanned

 

MIŁOŚĆ AŻ PO ŚLUB (WEDDING UNPLANNED)
PREMIERA: 23 CZERWCA 2017 

Reżyseria: Reem Kherici  
Obsada:
•        Reem Kherici („Colombiana”)
•       Nicolas Duvauchelle („Dalida”, „Dziewczyna z pociągu”, „Dzikie trzciny”)
•       Julia Piaton („Za jakie grzechy, dobry Boże?”)  
Gatunek:  komedia romantyczna
Produkcja: Francja 2017
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films